İbrahim Saraçoğlu Kürleri
Göz tansiyonu evde nasıl düşürülür
16 Ekim 2017
admin

Göz tansiyonu evde nasıl düşürülür

Göz tansiyonunun (Glokom) tıbbi tedavisi vardır. Bitkisel tedavi de uygulanabilir. Göz tansiyonu olanlar alkolden uzak durmalıdır. Mevsiminde yetişen organik domates...

Göz tansiyonunun (Glokom) tıbbi tedavisi vardır. Bitkisel tedavi de uygulanabilir. Göz tansiyonu olanlar alkolden uzak durmalıdır. Mevsiminde yetişen organik domates göz tansiyonunun doğal ilacıdır.

Günde bir bardak doğal domates suyu içilmelidir. Buna ilave olarak limon melisa kürü uygulanmalıdır. Birkaç ay uygulanmalıdır.

Gıdaların içindeki tatlandırıcılar göz tansiyonu için zararlıdır. Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu göz tansiyonu için günde iki defa limon melisa kürünü tavsiye etmektedir.

Melisa kürü yapılışı

1 bardak suda 5-6 gram limon melisa bitkisi atılır ve 5 dakika bekletilir. Ilıması beklemeden süzüp suyu içilir. Bir ay boyunca günde iki kez uygulanır. Her gün taze hazırlanmalıdır.


Melisa kürü günde iki kez aç karnına uygulanır. Buna ilave olarak günde bir kere bir çay bardağı taze sıkılmış domates suyu içilir. Domatesin doğal organik domates olması gerekir.

Sorun Cevaplayalım

Tüm Hakları Saklıdır ©

ilaç rehberi