İbrahim Saraçoğlu Kürleri
Rahim kalınlaşması bitkisel tedavi
26 Eylül 2017
admin

Rahim kalınlaşması bitkisel tedavi

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu rahim kalınlaşması bitkisel tedavisi için çobançantası kürünü tavsiye etmektedir. Rahim duvarı kalınlaşması var ise ve kanamalar oluyorsa nar...

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu rahim kalınlaşması bitkisel tedavisi için çobançantası kürünü tavsiye etmektedir. Rahim duvarı kalınlaşması var ise ve kanamalar oluyorsa nar suyundan uzak durmalıdır.

Dünyada iki bitkinin çekirdeğinde östrojen vardır. Nar çekirdeğinde ve hurma çekirdeğinde östrojen vardır. Adetleri uzun süren bayanlar ve tansiyon düşüklüğü yaşayan bayanlar nar suyundan uzak durmalıdır.
Günde bir defa çoban çantası kürü uygulanmalı ve doktor tedavisine devam edilmelidir.

Rahim kalınlaşması neden olur

Rahim duvarı salgı bezleri ve bağ dokudan meydana gelir. Östrojen seviyesi artıp progesteron tarafından tolere edilemezse rahim duvarında kalınlaşma olur.

Rahim duvarı kalınlaşması ergenlik dönemi başlarında, menopoza yaklaşan yıllarda daha sık görülmektedir. Şişmanlık, şeker hastalığı, doğum kontrol hapları ve yumurtalık tümörleri rahim duvarı kalınlaşmasına neden olabilir.

 

İLGİLİ YAZILAR:

Adet sancısı ve düzensizliği için civan perçemi kürü

Rahim duvarı inceliğine bitkisel çözüm

Şeker hastalığına bitkisel çözüm

7 adet yorum var.

 1. Adil SONBAYRAM dedi ki:

  Karaciğer yağlanmasına bitkisel çözüm öneriniz. Selam ve dua ile inşallah

 2. Sümeyra dedi ki:

  Çoban çantasıni rahim duvarı kalinlasmasi olan kişi nekadar süre kullanacak

 3. Emine dedi ki:

  Hocam rahim duvarı kalınlaşmam var kanamam şuan yok çoban çantasını kullanabilirmiyim

 4. Emine dedi ki:

  Hocam iyi günler rahim duvarı kalınlaşmam var kanamam çok olmuyor çoban çantasını kullanabilirmiyim acil hocam

 5. aynur dedi ki:

  Hocam bende rahim duvarı kalınlaşması var çoban çantası çayı içiyorum günde iki defa içsem sabah akşam çok kanamam oluyor 4 hafta içip 3 hafta ara veriyorum ben bunu 1 senemi ne kadar yaparsam kurtulurum ? Doktora gittim parça aldılar temiz çıktı 5 yıl önce mirana takmışlardı 5 yıl dolunca doktor aldı şimdide temiz olduğum bir gün yok 1 aydır çoban çantası içiyorum iyi geldi ben sabah akşam içmiştim siz günde 1 defa için çayı diyorsunuz 3 gündür öyle yapıyorum hala tam olarak kesilmedi kanamam teşekkür ediyorum size cevap bekliyorum

Sorun Cevaplayalım

Tüm Hakları Saklıdır ©