İbrahim Saraçoğlu Kürleri
Prostat büyümesi bitkisel tedavi
28 Ağustos 2017
admin

Prostat büyümesi bitkisel tedavi

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu prostat büyümesi bitkisel tedavi için brokoli kürünü tavsiye etmektedir. Brokoli kürü hazırlanışı: 2 su bardağı miktarı (yaklaşık yarım...

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu prostat büyümesi bitkisel tedavi için brokoli kürünü tavsiye etmektedir.

Brokoli kürü hazırlanışı:

2 su bardağı miktarı (yaklaşık yarım litre) klorsuz su kaynatılır ve üzerine parçalara ayrılmış 250 gram brokoli ilave edilir.5 dakika kaynatıp ılıyınca süzülür. Bu suyun üçte birini sabah, üçte birini öğle, kalanı da akşam içilir. İçtikten sonra 15-20 gün başka bir şey yenilmez, içilmez.

Prostat büyümesi için brokoli kürü önce 7 gün uygulanır, 3 gün ara verilir. Yeniden 7 gün uygulanır 3 gün ara verilir. Bir kere daha 7 gün uygulanır ve kür tamamlanır.

Kür tamamlanınca bir ay ara verilir. Eğer şikayetler tekrarlanıyorsa bu sefer 15 gün uygulama, 3 gün ara verme şeklinde 3×15 gün kür uygulanır.

Prostat büyümesi nedir ?

Prostatla ilgili en yaygın hastalık iyi huylu prostat büyümesidir. Prostat büyümesi prostatta meydana gelen iyi huylu bir tümördür. Bu büyümeye bağlı olarak gece idrara sık çıkma, idrar yaparken zorlanma şeklinde şikayetler görülür.
Sonbahar ve kış aylarında prostat büyümesi şikayetleri artar. Çünkü soğuk bu hastalığın en büyük düşmanıdır.

Hastalığın oluşumunda genetik yatkınlığın bir miktar etkisi bulunmaktadır. 40 yaşını geçmiş erkekler hastalığı erken fark edebilmek için PSA değerini ölçtürmelidirler.
Prostat büyümesi olan kişilerde acı, baharatlı yiyecekler, turşu gibi mayalı yiyecekler şikayetleri artırır.

İLGİLİ YAZILAR:

Hemoroid ve prostatit bitkisel tedavi

Prostat kanseri bitkisel tedavi

Prostat iltihabı bitkisel tedavisi

Bir adet yorum var.

  1. MUSTAFA ARDIC dedi ki:

    Prostata eni yi ne iyi gelir. Hocam sosyal medyada sizin isminizin de geçtigi Porotem adına altında bir karışım dramla reklamı var siz onerirmisiniz

Sorun Cevaplayalım

Tüm Hakları Saklıdır ©