Skleroderma hastasıyım

ibrahim saraçoğlu skleroderma
Paylaş
 

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu skleroderma hastasıyım, bitkisel kür olarak ne uygulayabilirim diye merak edenler için kür tarifi verdi.

Kür için 50 gram ısırgan ve 50 gram ebegümeci gerekir. Raf ömürleri dolmamış olmalıdır. Bu iki bitkinin kurutulmuş yapraklar el ile ufalanır. İyice birbirine karıştırılır. Bu karışımdan tepeleme bir yemek kaşığı bir bardak kaynamakta olan suya atılıp çayı yapılır. Kaynar suda 5 dakika beklese yeterlidir. Bir kere öğleden önce, bir kere de öğleden sonra bu çay yapılır ve içilir.

Ayrıca hastanın öğle yemeğinden önce bir çay kaşığı dolusu siyah hardal tohumu tüketmesi gerekir.

Bu yazı 1906 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Gülsen Önbaş dedi ki:

    Merhaba hocam ben cushing sendromu hastasıyım. Sol böbreküstü bezim yıllarca üstündeki bir tümörden ötürü normalin üstünde kortizol salgılamış. Birçok yan etkinin yanı sıra sürekli kilo alma problemi şikayeti sonucu teşhis kondu. Ve tümör sol böbreküstü beziyle birlikte alındı. Geçmiş süreçte sağ böbreküstü bezim de kendini yavaşlatmış . Ameliyattan sonra sağdaki normal seviyede kortizol üretebilene kadar gün aşırı deltakortril kullanıyorum. Yaklaşık bir sene oldu ama henüz yarı yolu bile katedemedim.
    Ne tavsiye edersiniz,süreci hızlandırmak adına (doktorlar bekliycegiz diyorlar)

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM