İbrahim Saraçoğlu Kürleri
Tüpleri açmak için brokoli kürü
25 Mart 2018
admin

Tüpleri açmak için brokoli kürü

Tüplerin tıkalı olması veya anormallik olması halinde hamilelik şansı düşmektedir. Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu tıkalı tüpleri açmak için vazodilatif özelliği olan...

Tüplerin tıkalı olması veya anormallik olması halinde hamilelik şansı düşmektedir. Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu tıkalı tüpleri açmak için vazodilatif özelliği olan brokoli kürünü tavsiye etmektedir. Brokoli kürü tüpleri genişletir ve hamilelik şansını artırır.

Tüpleri tıkalı kişiler daha önceden düşük veya dış gebelik geçirmişlerse brokoli küründen önce 15 gün soğan kürü, brokoli kürünü bir ay uyguladıktan sonra da bir ay boyunca günde 2 defa testere dişli aslan pençesi kürü uygulamalıdırlar.

Brokoli kürü nasıl yapılır

150-250 gram brokoli el ile parçalanarak kaynamakta olan yarım litre klorsuz suya atılır. Kısık ateşte 5 dakika kaynatıp süzülür. Elde edilen su üçe bölünüp sabah, akşam ve öğle aç karnına içilir.
Haşlanmış brokoli ise salataya eklenerek yenir.

Brokoli kürünü deneyenlerin yorumlarını bekliyoruz.

Bir adet yorum var.

  1. sibel dedi ki:

    benim goguslerim kist var ve sol gogsumde takipte olan lezyon var bunlar icin brokoli kuru yapmak istiyorum. fakat birde troitlerim az calisiyor ilac kullaniyom brokoli kuru troite zararlimidir kuru yapsam

Sorun Cevaplayalım

Tüm Hakları Saklıdır ©