İbrahim Saraçoğlu Kürleri
İbrahim saraçoğlu baş ağrısı için biberiye kürü
28 Aralık 2017
admin

İbrahim saraçoğlu baş ağrısı için biberiye kürü

Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu sinirsel baş ağrısı için biberiye kürünü tavsiye ediyor. Maalesef modern tıp bir çok baş ağrısı türünde yeterli...

Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu sinirsel baş ağrısı için biberiye kürünü tavsiye ediyor. Maalesef modern tıp bir çok baş ağrısı türünde yeterli tedavi seçeneği sunamıyor. Baş ağrısının yüzlerce çeşidi var ve bunlardan çoğunun asıl oluşma nedeni ortaya çıkarılamamış durumdadır.

Her seferinde ağrı kesici almak yerine bitkisel tedavi seçenekleri değerlendirilebilir. Nöropatik yani sinirsel baş ağrılarında hastalar bazen çaresiz kalabiliyor. Ortaya çıkış sebebi bilinmediği için hasta önlem de alamıyor.
Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu migrende olduğu gibi nöropatik baş ağrılarında da biberiye kürü ve havuç kürünü tavsiye ediyor.

Biberiye kürü nasıl uygulanır ?

Bir bardak su kaynayınca içine bir tutam biberiye bitkisi atılır ve kısık ateşte 9 dakika kaynatılır. Kabın kapağı kapalı olmalı ve klorsuz su kullanılmalıdır. 9 dakika kaynayınca soğumadan süzülür ve içilir.

Biberiye kürü sabah, öğle ve akşam yemeklerinden yarım saat önce hazırlanır ve içilir. 2 hafta uygulanır. Gerek duyulursa 2 hafta daha uygulanır.

Sebebi bilinmeyen her türlü baş ağrılarında bu kürü uygulayabilirsiniz. Bu küre ilave olarak havuç kürü uygulanır. Havuç kürü her akşam yatmadan önce bir çay bardağı taze sıkılmış havuç suyu içilerek uygulanır.

3 adet yorum var.

  1. Filiz dedi ki:

    Geniz akıntısı sinüzit

  2. Filiz dedi ki:

    Epilepsi ye ne yapılabilir

  3. Filiz dedi ki:

    Midede gastrit revlu şişkinlik

Sorun Cevaplayalım

Tüm Hakları Saklıdır ©