İbrahim Saraçoğlu Kürleri
İbrahim Saraçoğlu kalp ritim bozukluğu tedavisi
1 Ocak 2018
admin

İbrahim Saraçoğlu kalp ritim bozukluğu tedavisi

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kalp ritim bozukluğu tedavisi için karabaş çayını önermektedir. Diyanet TV’deki programına telefonla katılan ve kalp çarpıntısı...

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kalp ritim bozukluğu tedavisi için karabaş çayını önermektedir. Diyanet TV’deki programına telefonla katılan ve kalp çarpıntısı şikayetlerini dile getiren bir kişiye Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu her akşam yatmadan önce 5-6 adet karabaş başağı ile hazırlanan kürü uygulamasını tavsiye etti.

Kürün hazırlanışı

Bir bardak klorsuz su kapağı olan bir kapta kaynatılır ve fokurdamaya başlayınca 5-6 tane karabaş başağı eklenir. Ocağın altı kısılır, kabın kapağı kapatılır ve sadece 5 dakika kaynatılır.5 dakika kaynattıktan sonra 15-20 dakika ılıması beklenir. Süzülür ve içilir.

Kalp çarpıntısı için uygulanacak diğer kür

Kalp çarpıntısı olanlar akşamları karabaş kürü, gündüzleri de limon melisa (limon ve melisa karışımı değil limon melisa bitkisi) kürü uygulamalıdırlar.

Bir bardak kaynar suyun üzerine bir tutam limon melisa bitkisinden atıp 5 dakika kaynatılır. Suyu içilir. Limon melisa kürü öğleden önce ve sonra olmak üzere günde iki defa uygulanır. Bir ay boyunca uygulanır.

 

İLGİLİ YAZILAR:

Kalp yetmezliği ve karaciğer yağlanması için kürler

Kalp yetmezliği

Damar tıkanıklığı için kürler

Bir adet yorum var.

  1. Kübra dedi ki:

    Hocam bende kalp ritim bozukluğu ve kalp kapakçığında kabarcıklar görüldü ne gibi kür uygulamalıyım şimdiden teşekkürler

Sorun Cevaplayalım

Tüm Hakları Saklıdır ©