Damar tıkanıklığı için kürler

epilepsi ibrahim saraçoğlu
Paylaş
 

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu TV programında gelen bir soruyu cevapladı. Hastanın damarları tıkalı ve böbrek damarlarına stent takılmış ve tıkalı olan damarları açmak için tavsiye istedi.

Prof Dr. İbrahim Saraçoğlu bu hastaya böbreklerin sağlıklı çalışması için akşamları yaban kekiği çayı içilmesini önerdi. Bir tatlı kaşığı yaban kekiği bir bardak kaynayan suya atılıp 5-6 dakika kaynatılır. Her akşam bu çay içilebilir.
600 metreden yüksek dağlarda yetişen yaban kekiği Yozgat Çayıralan çevresinde ve Toros Dağlarında doğal olarak yetişiyor. Mevsiminde toplanıp kurutulmalıdır.

Damar tıkanıklığı için uygulanacak kür

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu damar tıkanıklığı için sabahları maydanoz kürü uygulamasını önerdi. 7-8 adet maydanoz saplarıyla beraber 5 dakika kaynatılır ve suyu içilir.

Bu yazı 1648 kere okundu.
 • Site Yorum

3 adet yorum var.

 1. Natavan dedi ki:

  Selam. Ben Azerbaycandan yazıram. Annem bağıqsak kanseri ne gibi kürü yapa bilirim? annemin 70 yaşı var. kalbinde kardiostimulyator var. doktorlar emliyyatdan önce kimyaterapiya demiş. sizden meslehet almak isterdim. sizin 3 adet patates suyu kürü müslühüt etdiyiniz bilirim. daha ne yapalım?

 2. Bülbül sahin dedi ki:

  Ben 3.dogumdan sonra kilolarımi veremiyorum ayaklarım vücudum sis ellerim kollarım uyuşuyor kendimi çok yorgun hissediyorum

 3. İbrahim Aslantaş dedi ki:

  Eşimde boyun fıtığı var hocam doktorlar ameliyat diyor önereceğiniz bir tedavi yöntemi varmı

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM