İbrahim Saraçoğlu Kürleri
Damar tıkanıklığı için kürler
9 Mayıs 2018
admin

Damar tıkanıklığı için kürler

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu TV programında gelen bir soruyu cevapladı. Hastanın damarları tıkalı ve böbrek damarlarına stent takılmış ve tıkalı olan damarları...

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu TV programında gelen bir soruyu cevapladı. Hastanın damarları tıkalı ve böbrek damarlarına stent takılmış ve tıkalı olan damarları açmak için tavsiye istedi.

Prof Dr. İbrahim Saraçoğlu bu hastaya böbreklerin sağlıklı çalışması için akşamları yaban kekiği çayı içilmesini önerdi. Bir tatlı kaşığı yaban kekiği bir bardak kaynayan suya atılıp 5-6 dakika kaynatılır. Her akşam bu çay içilebilir.
600 metreden yüksek dağlarda yetişen yaban kekiği Yozgat Çayıralan çevresinde ve Toros Dağlarında doğal olarak yetişiyor. Mevsiminde toplanıp kurutulmalıdır.

Damar tıkanıklığı için uygulanacak kür

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu damar tıkanıklığı için sabahları maydanoz kürü uygulamasını önerdi. 7-8 adet maydanoz saplarıyla beraber 5 dakika kaynatılır ve suyu içilir.

 

İLGİLİ YAZILAR:

Damar açıcı maydanoz kürü

Damar tıkanıklığına bitkisel çözüm

Kalp yetmezliği ve karaciğer yağlanması için kürler

Esansiyel yüksek tansiyon bitkisel tedavi

4 adet yorum var.

 1. Natavan dedi ki:

  Selam. Ben Azerbaycandan yazıram. Annem bağıqsak kanseri ne gibi kürü yapa bilirim? annemin 70 yaşı var. kalbinde kardiostimulyator var. doktorlar emliyyatdan önce kimyaterapiya demiş. sizden meslehet almak isterdim. sizin 3 adet patates suyu kürü müslühüt etdiyiniz bilirim. daha ne yapalım?

 2. Bülbül sahin dedi ki:

  Ben 3.dogumdan sonra kilolarımi veremiyorum ayaklarım vücudum sis ellerim kollarım uyuşuyor kendimi çok yorgun hissediyorum

 3. İbrahim Aslantaş dedi ki:

  Eşimde boyun fıtığı var hocam doktorlar ameliyat diyor önereceğiniz bir tedavi yöntemi varmı

 4. mehmet dedi ki:

  bende 16mm böbrek taşı var tansiyon ilacı ve kalp sulandırıcı içiyorum taş 62 buna göre bir kür varmı

Sorun Cevaplayalım

Tüm Hakları Saklıdır ©