İbrahim Saraçoğlu Kürleri
ibrahim saraçoğlu damar açıcı maydanoz kürü
20 Temmuz 2017
admin

ibrahim saraçoğlu damar açıcı maydanoz kürü

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu kan damarları dar olan, kısmi tıkanma olan, yağlanma olan, kalp krizi riski olan veya damar sertliği olan kişilerin...

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu kan damarları dar olan, kısmi tıkanma olan, yağlanma olan, kalp krizi riski olan veya damar sertliği olan kişilerin sabahları maydanoz-sarımsak-limon kürü uygulamalarını tavsiye etti.

Kalp krizi geçirmiş kişiler ilk bir ay boyunca bu kürü uygulayamazlar. Doktor tarafından kan sulandırıcı ilaç verilen kişiler de maydanoz-sarımsak-limon kürünü uygulayamazlar.

Maydanoz sarımsak limon kürü nasıl uygulanır ?

Bu kür sabahları aç karına üç gün sarımsaklı, üç gün sarımsaksız, üç gün sarımsaklı (toplam 9 gün) uyguladıktan sonra 5 gün ara verip yeniden bu şekilde 9 gün ve 5 gün ara verip yeniden 9 gün olmak üzere toplam 27 gün (3 tane 9 gün) uygulanır.6 ayda bir kez bu kür uygulanmalıdır.

Maydanoz limon sarımsak kürü kullananlar

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu’nun maydanoz kürü geniş kitlelerce kullanılmaktadır. Kalp ve damar hastalıkları açısından çok zorlu bir ülkede yaşıyoruz.

Ailesinde bu türden hastalıklar bulunmayan birini bulmak çok zor. Özellikli damar tıkanıklığı çok fazla görülüyor. Damar hastalıkları için kullanılan ilaçların düzenli kullanım gerektirmeleri ve yan etkilerinin bulunması nedeniyle bitkisel damar açma tedavileri talep görmektedir.

Maydanoz limon sarımsak kürü damar tıkanıklığını önlemede ve kısmen tıkalı damarların çeperlerinde birken tortuyu kırmada kullanılmakta olup bu bitkisel kürün ne derece başarılı olduğu hasta yorumları ile ortaya çıkmaktadır.

Bu nedenle Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu’nun damar tıkanıklığı için önerdiği maydanoz kürünü uygulayan kişilerin altta yer alan yorum bölümüne, görüş, yorum ve önerilerini bırakmaları rica olunur.

İLGİLİ YAZILAR:

Damar açıcı maydanoz kürü

Damar tıkanıklığına bitkisel çözüm

Kalp yetmezliği ve karaciğer yağlanması için kürler

Esansiyel yüksek tansiyon bitkisel tedavi

2 adet yorum var.

  1. Nevin dedi ki:

    Hocam bende kan pıhtılaşmasi varmış genetik teşler sonucu ortaya çıktı 2016 da 2 kere düşük yaptım bu yüzden bebeğin kalbi duruyor 9. Haftayı tam göremiyoruz ve kürtaj olmak zorunda kaldım . 15 temmuz 2016 da idi ikinci kaybım sonrasına çok doktor gezdim tahliller yaptırdım sadece bir doktor dedi bana kan pıhtılaşma sindan diye . Şimdi ben hamile de kalamadım ne yapmam gerek onu da bilmiyorum coraspirin ve folibol asit içiyorum günlük , sizden ricam bu pıhtılaşma için ve hamilelik için ne yapabilirim çok istiyoruz çocuk .. değerli görüşleriniz için şimdiden teşekkürler

Sorun Cevaplayalım

Tüm Hakları Saklıdır ©