İbrahim Saraçoğlu Kürleri
İbrahim saraçoğlu nane kürü nasıl yapılır
26 Ağustos 2017
admin

İbrahim saraçoğlu nane kürü nasıl yapılır

İbrahim saraçoğlu nane kürü nasıl yapılır, ne kadar süre uygulanır, ne zaman uygulanır, neye iyi gelir ? Latince ismi mentha...

İbrahim saraçoğlu nane kürü nasıl yapılır, ne kadar süre uygulanır, ne zaman uygulanır, neye iyi gelir ?
Latince ismi mentha longifolia olan nane zengin demir kaynağı olup anemi hastalarına önerilir. Günümüzde cep telefonu ve bilgisayar gibi radyasyon kaynakları hayatımızın merkezinde bulunuyor. Nane hem elektronik aletlerden hem de güneş ışığından alınan radyasyonun zararlı etkilerini azaltmak için bolca tüketilmelidir. Aynı şekilde radyoterapi görenler, tedavinin zararlarını azaltmak için nane kürü uygulamalıdırlar.

Nane kürünü asıl kullanması gerekenler ise hormonal kaynaklı tüylenme yaşayan veya östrojen seviyesinde düşüklük yaşayan hanımlar. Dönemler halinde nane kürü uygulamak tüylenme sorunları için birebir.

ibrahim saraçoğlu nane kürü nasıl yapılır

Öğle ve akşam yemeklerinden on onbeş dakika bir tutam taze nane yenir. Bir ay boyunca uygulanır. Her ay uygulanmaz, dönem dönem uygulanır.

İbrahim saraçoğlu nane kürü kullananlar

Nane kürü tüyleri azaltmaya yardımcı oluyor. Bu saçları da zayıflatabileceğini düşündürüyor. Nane kürü hormonlara da etki ettiğinden hormonların fevkalade değiştiği hamilelik döneminde kullanılması sakıncalı olabilir. Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu karaciğer hastalıkları olanlara nane kürünü önermiyor. İbrahim saraçoğlu nane kürü kullananlar deneyimlerini burada paylaşırlarsa başkaları da bundan istifade edeceklerdir.

Sorun Cevaplayalım

Tüm Hakları Saklıdır ©