İbrahim Saraçoğlu Kürleri
Kiraz sapı kürü
17 Ağustos 2017
admin

Kiraz sapı kürü

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu kiraz sapı kürünün tarifini verdi. Prostat hipertrofisinde etkili olan kiraz sapının idrar sökücü özelliği de vardır. Ayrıca kanı...

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu kiraz sapı kürünün tarifini verdi. Prostat hipertrofisinde etkili olan kiraz sapının idrar sökücü özelliği de vardır. Ayrıca kanı temizler, dolaşım bozukluğuna ve ödeme iyi gelir.

Mesanenin boyun obstrüksiyonlarından dolayı idrar yapma zorluğu çekenler, yaşlılığa bağlı olarak ayaklarda ödem sorunları yaşayanlar ve MemeCA’ya bağlı operasyon sonrası kolda ödem yaşayanlar kiraz sapı kürü uygulamalıdırlar.
Kiraz sapı kürünü rezidüyel idrar ve iltihaplı eklem romatizmasına bağlı gelişen ödem şikayetleri yaşayanlar da uygulayabilir.

Kiraz sapı kürünün diğer faydaları:

  • Toksin attırır
  • Kanı temizler
  • Dolaşım bozukluğuna iyi gelir
  • Adet öncesi ödemine iyi gelir
  • İdrar damlatmasına iyi gelir
  • İltihaplı eklem romatizması kaynaklı ödemi attırır.

Kurutulmuş kiraz sapı kürü hazırlanışı:

1 litre su kaynatılır ve içine 25-30 tane kiraz sapı eklenir. 5 dakika kaynatıp soğuyunca süzülür. Soğuyunca bir şişeye konup buzdolabında saklanır. Üç gün buzdolabında saklanabilir.

Her gün bir su bardağı içilir. İçerken aç veya tok olmanın bir önemi yoktur. Adet günlerinde içilebilir.

Kiraz sapı çayı kullanıcı yorumları

Kiraz sapı çayı bir çok rahatsızlık için kullanılmaktadır. Kiraz sapıyla zayıflayanlar, ödem şikayetlerinden kurtulabilenler vardır. Bunun aksine deneyip de sonuç alamayanlar vardır. Kiraz sapı çayı kullanıcı yorumları sitemiz ve ziyaretçilerimiz için çok önemlidir. Bu nedenle kiraz sapı çayı kullananlar altta yer alan yorum bölümüne deneyimlerini yazarlarsa geniş kitleler bundan faydalanmış olacaktır.

Sorun Cevaplayalım

Tüm Hakları Saklıdır ©