Hepatit B için ibrahim saraçoğlu lavanta kürü nasıl yapılır

İbrahim saraçoğlu lavanta kürü
Paylaş
 

ALT,ALP,AST ve GGT karaciğerin çalışmasıyla ilgili enzimlerdir ve karaciğerin sağlıklı çalışıp çalışmadığını gösterir. Eğer ALT değerleri yükseliyorsa karaciğer hücreleri ölüyor demektir.

ALT ve AST’nin normal seviyeleri 40’ın altıdır. GGT ise 65’in üzerine çıkmamalıdır. ALT değerleri AST değerlerinden yüksekse bu karaciğer yağlanmasına işaret eder. Karaciğer yağlanması var ise karaciğer toksin atamaz, virüslerle de savaşamaz.

Aileden birisi hepatit B taşıyıcısı ise diğer aile bireylerinin hepatit B aşısı olması gerekir.

İbrahim saraçoğlu lavanta kürü nasıl yapılır

Hepatit B taşıyıcısı 10 gün maydanoz limon kürü uygulamalıdır. Arkasından da bir ay boyunca bir tatlı kaşığı lavantayı bir bardak suda 10 dakika kaynatıp suyu içilmelidir.

10 gün boyunca sabahları maydanoz kürü, akşamları yatmadan önce lavanta kürü uygulanır. 10. Gün maydanoz kürü sonlandırılıp lavanta kürü bir aya tamamlanır. Bu bir ay tamamlanınca bir hafta ara verilir ve yeniden bir ay daha lavanta kürü uygulanır.

İbrahim saraçoğlu lavanta kürü kullananlar

Lavanta kürü hepatit B dışındaki bazı hastalıkların bitkisel tedavisinde de kullanılmaktadır. İbrahim saraçoğlu lavanta kürü kullananların yorum bölümüne deneyimlerini yazmalarını rica ederiz.

Bu yazı 1157 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM