İbrahim Saraçoğlu Kürleri
Kaş küsmesine bitkisel çözüm
13 Ekim 2017
admin

Kaş küsmesine bitkisel çözüm

Kaş küsmesine bitkisel çözüm için Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu 2 diş sarımsak ve 1 yemek kaşığı soğuk pres badem yağının kullanılmasını, bunun...

Kaş küsmesine bitkisel çözüm için Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu 2 diş sarımsak ve 1 yemek kaşığı soğuk pres badem yağının kullanılmasını, bunun paralelinde testere dişli aslan pençesi ile hazırlanan kürünün uygulanmasını tavsiye etmektedir.

Kürün hazırlanışı

2 diş sarımsak kabukları soyulur ve ezilir. 1 yemek kaşığı soğuk pres badem yağı ile karıştırılır. 15 dakika ağzı kapalı şekilde bekletilir. Bu karışım kaşlara sürülür ve yarım saat beklenir. Daha sonra lavanta özlü katı sabunla durulanır.
Bu kür haftada 3 kere uygulanır. Bir buçuk ay devam edilir. Saçlar ve kaçların uzaması veya dökülmesi farklı hormonlarla ilgilidir. Kaşların kirpiklerin gürleşmesi için hormon düzenleyici testere dişli aslan pençesi kürü uygulanır.

Kaş küsmesi için testere dişli aslan pençesi kürü hazırlanışı

1 bardak klorsuz su kaynatıldıktan sonra bir tatlı kaşığı testere dişli aslan pençesi bitkisinden atılır. 7 dakika kaynatılır. Akşam yemeklerinden yarım saat önce içilir. Bir ay uygulanır.

İLGİLİ YAZILAR:

Saç uzatma kürü

Saç beyazlaması ve dökülmesi için bitkisel kürler

Saçkıran bitkisel tedavi

Bebeklerin saçlarını gürleştirmek için bitkisel kür

Saç diplerindeki ağrı için kür

Saç düzleştirici kür

Isırgan otunun faydaları

Testere dişli aslan pençesi kürü yapılışı

Sorun Cevaplayalım

Tüm Hakları Saklıdır ©